Jesteśmy na Facebooku
Oficjalny ranking zdawalności za 2023r.
Lider rankingu

w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy

Opinie o szkole

Zobacz opinie o naszej szkole na trójmiasto.plGoogle lub Facebooku

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji !

O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED w Gdańsku powstał na bazie wieloletnich doświadczeń, które zdobyłem jako instruktor nauki jazdy.

 

Znając specyfikę zawodu i korzystając z doświadczenia instruktora tworzę ośrodek nauki jazdy łączący profesjonalizm i skuteczność z atmosferą, dzięki której poczujecie się pewnie i bezpiecznie.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko standardową naukę jazdy, ale także jazdy doszkalające. Gdańsk jest głównym obszarem, na którym prowadzimy kursy. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferowana przez nas nauka jazdy była solidna i rzetelna, wszystko po to żeby nasi uczniowie bezproblemowo radzili sobie nawet w trudnych sytuacjach na drodze. W swojej pracy łączymy pasję z doświadczeniem, dzięki czemu od lat cieszymy się nieustającym zaufaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów, dzięki czemu ekspresowo i w dogodnym terminie przyswoicie Państwo teorię potrzebną do uzyskania prawa jazdy. Proponujemy zarówno kursy podstawowe jak i rozszerzone. Oprócz standardowej nauki jazdy, przygotowujemy Państwa między innymi do udzielania pierwszej pomocy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego ucznia, dzięki czemu jesteśmy liderem w Trójmiejskich Ośrodkach Prawa Jazdy.

 

To wszystko, aby Państwa poczucie bezpieczeństwa na drodze wynosiło 100%! Z nami nauka będzie przebiegać w przyjemnej i bezstresowej atmosferze i bez problemu zdasz egzamin na prawo jazdy. Gdańsk,  dzięki nam zyskuję porządnych kierowców, a hasło "nauka jazdy Gdańsk" kojarzy się z bezpieczną drogą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów, a także bezpośredniego kontaktu z naszą szkołą.

 

Zapraszam

Janusz Opiela

Zapewniamy do Państwa dyspozycji:

  • oświetlony wzorcowy plac manewrowy 
  • kompletnie wyposażoną salę dydaktyczną
  • wykłady prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszych technik dostępnych na rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać wymagane informacje w możliwie ciekawej formie. W skład zajęć teoretycznych wchodzą także ćwiczenia komputerowe, pozwalające zapoznać się z systemem stosowanym podczas egzaminu państwowego;
  • odbywanie kursu na samochodach Kia Rio, takich samych jak na egzaminie państwowym;
  • materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki przepisów drogowych (w cenie kursu);
  • wykonywanie wymaganych badań lekarskich na miejscu;
  • możliwość płatności w ratach;
  • jazdę po trasach egzaminacyjnych;
  • instruktorów dzielących się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby podejście do egzaminu państwowego zakończyło się sukcesem.

"Uczymy nie tylko jak zadać egzamin, ale jak jeździć!"