" />
Jesteśmy na Facebooku
Oficjalny ranking zdawalności za 2023r.
Lider rankingu

w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy

Opinie o szkole

Zobacz opinie o naszej szkole na trójmiasto.plGoogle lub Facebooku

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji !

Kurs e-learning

Kurs E-learning to indywidualna nauka teorii w domu.

 

Materiały do nauki zostaną wysłane na podany numer telefonu po dokonaniu opłaty za kurs lub wpłaceniu pierwszej raty. Od tego momentu dostępne są przez 100 dni.

Z wykładów można korzystać w wyznaczonym terminie lub w dowolnej chwili z nieograniczonym dostępem, gdyż filmy są archiwizowane.

Po opanowaniu materiału Kursant zapisuje się w PORD osobiście lub za pośrednictwem serwisu info-car.pl i zdaje Państwowy Egzamin Teoretyczny.

Następnego dnia po zdanym egzaminie i opłaceniu drugiej raty prosimy o skontaktowanie się z biurem ośrodka. Prosimy także o przesłanie numeru PKK mailowo na adres biuro@speed.auto.pl

Po upływie następnych dwóch dni roboczych można kontaktować się w celu umówienia jazd.

 

Jazdy umawiamy pod numerem telefonu 601 224 101, w godzinach 12:00 – 18:00.

Preferowany kontakt telefoniczny w dniach otwarcia biura, tj. poniedziałek, środa, piątek.

 

Możliwa płatność za kurs w 3 ratach – 1-wsza 800 zł. wymagana najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu; 2-ga 900 zł. do końca zajęć teoretycznych; 3-cia wyrównująca do 10 godziny jazdy.

Akceptowane płatności – gotówka, BLIK na numer telefonu 601224101 Janusz Opiela, przelew na numer konta 37 1090 1098 0000 0001 5352 5562 Speed Auto Sp. z o.o.

 

Udostępniamy możliwość zrobienia badań lekarskich niezbędnych do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę (numeru PKK) u nas w biurze w Gdańsku, ul. Gnilna 2, piętro 1 – Centrum Biurowe Gnilna (w budynku CH Madison). W przypadku chęci skorzystania z tej opcji prosimy o kontakt telefoniczny. Koszt badania to 200 zł. (gotówką).

 

Możemy też na mocy pełnomocnictwa pośredniczyć przy wyrabianiu numeru PKK, ta opcja jest dostępna dla osób zamieszkałych w Gdańsku. Formalności dopełniamy przy okazji badania lekarskiego, niezbędne jest posiadanie zdjęcia biometrycznego oraz 20 zł. opłaty w gotówce za pełnomocnictwo do Urzędu Miejskiego. Dodatkowe dokumenty muszą posiadać osoby niepełnoletnie oraz obcokrajowcy. Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie.