Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na TweeterTweety na temat @OSKSPEED
Lider rankingu

w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy

Opinie o szkole

Sprawdź opinie o naszej szkole na trójmiasto.pl >>

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji !

OSK - Ośrodek szkolenia kierowców | Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nasz renomowany i wielokrotnie nagradzany w niezależnych rankingach Ośrodek Szkolenia Kierowców spełnia wszystkie najważniejsze kryteria, jakimi powinni kierować się kursanci wybierający szkołę nauki jazdy. Udostępniamy do dyspozycji kursantów wzorcowy plac manewrowy, oświetlony, o asfaltowej nawierzchni, spełnienie tego wymogu było dla nas priorytetem, gdyż jest doskonale wiadomo, jak istotne dla osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy, jest zdobycie tych praktycznych umiejętności.

Naszym kursantom zapewniamy też profesjonalnie przygotowane sale dydaktyczne, w których odbywa się kurs teoretyczny, a w cenie kursu znajdują się też kompleksowe materiały szkoleniowe do przyswajania we własnym zakresie przepisów o ruchu drogowym - tak kompletną ofertę proponuje nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców.

Część teoretyczną kursu prowadzimy przy wykorzystaniu sprawdzonych technik, przekazywanych w możliwie najatrakcyjniejszej formie, wraz z ćwiczeniami komputerowymi, znakomicie wprowadzającymi kursantów do czekającego ich egzaminu państwowego.

Gdańsk - z tego miasta zgłasza się do nas największa liczba osób zainteresowanych najwyższym standardem nauki jazdy, jaki zapewnia nasz OSK. Gdańsk - działamy na tym obszarze od wielu lat, nasze doświadczenie procentuje perfekcyjnym przygotowaniem każdego elementu kursu, jazdy odbywają się na samochodach marki Toyota Yaris, z roku 2012, czyli takich samych, na jakich odbywa się czekający Państwa egzamin państwowy.

Aby ułatwić odbycie kursu jak najszerszej grupie osób, nasz ośrodek szkolenia kierowców (Gdańsk - na tym obszarze prowadzimy kursy po trasach egzaminacyjnych) wprowadził możliwość dokonywania płatności ratalnych, w najbardziej odpowiadającej Państwu formie.

Wierzymy, iż wiedza, jaką przekazujemy na kursach teoretycznych i praktycznych, przełoży się na pozytywny wynik egzaminu państwowego.