Jesteśmy na Facebooku
Oficjalny ranking zdawalności za 2023r.
Lider rankingu

w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy

Opinie o szkole

Zobacz opinie o naszej szkole na trójmiasto.plGoogle lub Facebooku

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji !

CENNIK KURSÓW

Prawo jazdy – Cennik

ZAŁATWIAMY  PKK  -  DLA WSZYSTKICH KURSANTÓW  !!! 

 

BADANIE LEKARSKIE NA MIEJSCU 

 

Typ kursu Cena
Kurs kategoria A (motocykl) 3100 zł
Kurs PORANNY kategoria B             

3200 zł

Kurs popołudniowy kategoria B 

*uczniowe i studenci do 26 lat

3200 zł /3150 zł *

Kurs ekspresowy weekendowy kategoria B

3200 zł 

E-learning kat. B

3200 zł

Kurs kategoria B  - *AUTOMAT 3200 zł

Kurs rozszerzony 35 h jazdy kategoria B

* uczniowie i studenci do 26 lat na kursie popołudniowym

3700 zł / 3650zł *
Kurs super-ekspresowy indywidualny kategoria B 3800 zł 
Kurs super-ekspresowy indywidualny kategoria B - *AUTOMAT 3800 zł 

 

Jazdy dodatkowe kat. B - dla kursantów OSK SPEED

Jazdy dodatkowe kat. B - dla pozostałych osób

 

Jazdy dodatkowe AUTOMAT kat B - dla kursantów OSK SPEED

Jazdy dodatkowe AUTOMAT kat B - dla pozostałych osób

 

Egzamin praktyczny kat B

2h - 220 zł / 10h - 1000 zł

2h - 240 zł / 10h - 1100 zł

 

2h - 220 zł / 10h - 1000 zł

 

2h - 240 zł / 10h - 1100 zł

 

110 zł

Dwie osoby zapisujące się razem

   rabat  50 zł od osoby lub   

1h jazdy gratis 

 

Wydanie duplikatu karty przeprowadzonych zajęć

100 zł

 

* RATY:

- 1-wsza wpłata wpisowa 800 zł.

- 2-ga wpłata do końca części  teoretycznej / przed rozpoczęciem jazd 900 zł.

- 3-cia wpłata do 10-tej godziny jazdy - wyrównująca

* MATERIAŁY - w cenie kursu

* EGZAMINY:

- teoretyczny: 1-wsze podejście (2 próby) bezpłatne, kolejny egzamin (2 próby) płatny 20zł.

- praktyczny: 1-wszy gratis, poprawkowe 110 zł. / automat 110 zł.

* AUTOMATpodstawienie samochodu z automatyczną skrzynią biegów na egzamin państwowy do PORD - 100 zł.

* PROMOCJE I RABATY NIE ŁACZĄ SIĘ

  

Dane do przelewu :

SPEED AUTO Sp. z o.o 37 1090 1098 0000 0001 5352 5562

Ile kosztuje zrobienie prawa jazdy?

Podejmując decyzję o zrobieniu prawa jazdy powinniśmy być świadomi wszystkich dodatkowych wydatków, które musimy opłacić. W pełen koszt prawa jazdy wliczają się: - cena badań lekarskich - koszt zdjęcia - kurs na prawo jazdy - opłata za egzamin teoretyczny - opłata za egzamin praktyczny - koszt wyrobienia prawa jazdy.

Koszt prawa jazdy jest zależny od tego, jaki rodzaj dokumentu chcemy uzyskać. Cena samego kursu na prawo jazdy jest inna w każdym regionie Polski, różne ceny oferują poszczególne szkoły jazdy. Jedna cena, która jest równa na całym terenie kraju to koszt egzaminu w regionalnym ośrodku ruchu drogowego PORD, który przynależy do samorządów.

Jednak zanim rozpoczniemy naukę na kursie prawa jazdy, musimy wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę. W skrócie PKK, jest to numer identyfikujący każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy dowolnej kategorii. Sam numer jest przydzielany bezpłatnie, jednak aby go otrzymać trzeba złożyć dokumenty, których wykonanie jest odpłatne.

Aby otrzymać PKK należy wykonać badania lekarskie oraz zrobić zdjęcie dedykowane do dokumentu. Koszt badań lekarskich wynosi 200 zł dla kursantów OSK SPEED, musimy także posiadać odpowiednią fotografię, której cena waha się od 20-40 zł.

Aby zrobić prawo jazdy musimy także opłacić kurs, a po skończonym szkoleniu w szkole jazdy przed zapisaniem się na egzamin państwowy należy opłacić koszty egzaminu teoretycznego w kwocie 50 zł oraz praktycznego 200 ( dot. kat B) . Dodatkowym kosztem jest wyrobienie samego dokumentu, który wynosi 100 zł.

Warto pamiętać, że średnia zdawalność prawa jazdy za pierwszym razem w Polsce oscyluje około 40 % dla wszystkich kategorii. Ten wynik z roku na rok rośnie, jednak oznacza to dla większości kandydatów dodatkowy koszt związany z koniecznością ponownego opłacenia egzaminu w PORD-zie. , niektórzy kursanci decydują się na wykupienie dodatkowych godzin doszkalających.

Kto może przystąpić do egzaminu na prawo jazdy?

Zatem, aby przystąpić do kursu kandydat musi posiadać wyżej wspomniany PKK.. Ponadto na kurs może zapisać się osoba, które ma ukończone 17 lat i 9 miesięcy oraz posiada pisemną zgodę rodzica ( dot. osób. Niepełnoletnich). Prawo jazdy można odebrać w dniu 18 urodzin.

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy w Gdańsku?

Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED w Gdańsku jest jedną z najprężniej działających szkół oferującą kompleksowe kursy na prawo jazdy kategorii B, B automat. i kategorii A na terenie Trójmiasta.

Wieloletnie doświadczenie i wielka pasja, rzetelność przekazywanych informacji sprawia, że nasi kandydaci cieszą się bardzo wysoką zdawalnością i darzą nas dużym zaufaniem. Solidność i rady przydatne w rzeczywistych sytuacjach na drodze sprawiają, że nasi kursanci są bezpiecznymi kierowcami.

Staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych Klientów, tak aby przeszli proces sprawnie i w najdogodniejszym terminie, dlatego oferujemy kursy weekendowe, popołudniowe i poranne w tygodniu.

Dla tych, którym zależy na czasie, oferujemy ekspresowy indywidualny kurs, który pozwoli szybko zdobyć upragniony dokument. Korzystnym rozwiązaniem z większą niż standardową ilością godzin jest kurs rozszerzony, który pozwoli kandydatom jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, ale co ważne pewniej i bezpieczniej poruszać się po drodze samodzielnie.

Umożliwiamy także naukę jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów oraz podstawienie tego pojazdu na egzamin państwowy do PORD. Dla osób chcących doszkolić swoje umiejętności, przypomnieć i utrwalić zasady panujące na drodze, zdobyć większą pewność oferujemy jazdy dodatkowe.

Co wchodzi w skład kursu na prawo jazdy?

  • wykłady teoretyczne
  • jazdy praktyczne
  • kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
  • ewentualne jazdy doszkalające
  • materiały dydaktyczne
  • dostęp do bazy testów

Możliwość rozłożenia opłaty za kurs prawa jazdy na raty

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów umożliwiamy rozłożenie płatności za kurs na trzy raty. Pierwsza wynosi 800 zł – wymagana najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia, kolejną w kwocie 900 zł należy wpłacić do końca części teoretycznej kursu, a ostatnią, wyrównującą cenę kursu, należy wpłacić do 10-tej godziny jazdy.