Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na TweeterTweety na temat @OSKSPEED
Lider rankingu

w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy

Opinie o szkole

Sprawdź opinie o naszej szkole na trójmiasto.pl >>

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji !

Szkoła Jazdy | Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W naszym profesjonalnym ośrodku szkolenia kierowców mają Państwo możliwość odbycia kompleksowego kursu przygotowującego do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat A. Gdańsk - na terenie tego miasta prowadzimy nasz kurs.

Kurs na prawo jazdy kat A składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Dysponujemy znakomicie wyposażonymi salami dydaktycznymi, dla naszych kursantów udostępniamy poza tym darmowe materiały pozwalające na zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.

Część teoretyczna kursu to trzydzieści godzin lekcyjnych, wykłady w naszej szkole prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, korzystających ze sprawdzonych technik przekazywania wiedzy, w trakcie części teoretycznej kursanci zapoznają się również z ćwiczeniami komputerowymi, należycie przygotowującymi do właściwego egzaminu z teorii.

Część praktyczna to dwadzieścia godzin jazdy motocyklem takim samym jak na egzaminie Państwowym, jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych w mieście Gdańsk. Nasz kurs na prawo jazdy Kat A obejmuje też zajęcia z udzielania I pomocy z ratownikiem medycznym.

Aby zapisać się na jeden z organizowanych przez nasz ośrodek szkolenia kierowców kursów na prawo jazdy kat A i B wymagane są konkretne dokumenty, pozwalające wypełnić profil kandydata na kierowcę. Chcąc ułatwić naszym klientom całą procedurę z tym związaną, możemy wystąpić o ten profil w Państwa imieniu, potrzebny nam będzie dowód osobisty, orzeczenie lekarskie wskazujące na brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem mechanicznym, aktualna fotografia.

Dwadzieścia cztery lata to wymagany wiek dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat A. O wspomnianą kategorię prawa jazdy może się także starać osoba, która ukończyła 20 lat, a od dwóch lat posiada prawo jazdy kat A2.

Kompleksowe badanie lekarskie mogą Państwo wykonać w naszym ośrodku, w dogodnym terminie, w cenie pięćdziesięciu złotych. Ostatnie zmiany prawne dotyczące wymaganego wieku uprawniającego do przystąpienia do egzaminów na prawo jazdy weszły w życie z początkiem 2013 roku, wtedy też unormowano przepisy w zakresie egzaminu na prawo jazdy kat A.

Trójmiasto - w niezależnych rankingach ośrodków szkolenia kierowców z tego regionu zajmujemy zawsze czołowe miejsca, dlatego warto zapisać się na omawiany kurs właśnie do nas. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, SMS-owego, wypełnienia formularza elektronicznego lub osobistych odwiedzin w biurze ośrodka.