Jesteśmy na Facebooku
Jesteśmy na TweeterTweety na temat @OSKSPEED
Lider rankingu

w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy

Opinie o szkole

Sprawdź opinie o naszej szkole na trójmiasto.pl >>

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji !

Dodatkowe jazdy | Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ile kosztują jazdy? W cenie kursu, dla każdego kursanta przewidziane jest 30 godzin jazd oraz 30 godzin teorii, jednakże każdy może sobie dokupić dowolną liczbę dodatkowych godzin do wyjeżdżenia z instruktorem. Każda godzina jazdy dodatkowej kosztuje 50 złotych, jeśli jednak kursant od razu zdecyduje się na dziesięć godzin dostaje 50 złotych rabatu, więc koszt 10 godzin wykupionych jednorazowo to 450 złotych.

Dlaczego warto dokupować dodatkowe jazdy? Wiele osób przed rozpoczęciem kursy nigdy w życiu nie miało do czynienia z samochodem, dla takich kursantów 30 godzin to czasem za mało, aby opanować sztukę prowadzenia pojazdu. W tej sytuacji zaleca się wziąć kilka dodatkowych jazd, dzięki czemu kursant czuje się dużo pewniej przed egzaminem i mniej się stresuje. Istnieje też wiele innych czynników, dla których warto wziąć dodatkowe jazdy.

Trójmiasto słynie z tego, że większość osób oblewa egzamin w tych samych miejscach, sami egzaminatorzy mówią, że nie są to pułapki, lecz nieuwaga, jednym z takich miejsc jest Gdańsk gdzie duża część zdających egzamin oblewa go już na trasie kończącej egzamin, która to prowadzi do gdańskiego PORD-u. Jeszcze jednym powodem, dla którego warto wziąć kilka dodatkowych godzin z instruktorem jest po prostu większa pewność siebie i odporność na stres. Wiadomo, że osoba, która przejechała przez dane rondo dwadzieścia razy czuje się na nim pewniej niż osoba, która jechała tamtędy zaledwie parę razy. Lepiej przejechać Gdańsk kilka razy porządnie tak, aby potem nie przeżyć szoku na pierwszym egzaminie, wtedy dochodzi jeszcze stres więc trasy powinny być opanowane. Jeśli chcemy uniknąć stresu oraz ataków paniki powinniśmy wykupić dodatkowe jazdy. Gdańsk to miasto, w którym można zdać egzamin za pierwszym razem, dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie.

Kiedy powinniśmy dokupić dodatkowe jazdy? Istnieją sytuacje, kiedy dokupienie jazd jest wskazane, ale nie reguluje tego prawo. Dodatkowe jazdy są konieczne dla osób, które bardzo długo nie jeździły samochodem i zapomniały jak się go prowadzi, kilka godzin jazdy z instruktorem pozwoli sobie wszystko przypomnieć. Dodatkowe jazdy są też konieczne dla osób, które mimo tego, że mają prawo jazdy boją się prowadzić pojazdy. Wykupienie dodatkowych lekcji jest konieczne dla osób, które nie umieją parkować, redukować biegów, jeździć tyłem oraz mających problem z innymi podstawowymi czynnościami. Bądź dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć się pewnie za kierownicą.